עורכי דין מומלצים בדיני עבודה

להלן רשימה של מספר משרדי עורכי דין מומלצים בדיני עבודה. מדובר במשרדים שהוכיחו הן מקצועיות בתחום והן הגינות ויושרה מול הלקוחות. 

משרד עורכי-דין אורי שאביעורך דין לענייני עבודה. מומחים ובעלי נסיון רב בייצוג מעסיקים, עובדים ופרילנסרים. עוסקים בעיקר במגזר הפרטי. מתמחים אך ורק בדיני עבודה.

משרד עורכי-דין כפיר דיין-דובב – מומחים ובעלי נסיון רב בתחום תביעות ביטוח סיעודי ואובדן כושר עבודה. המשרד המומלץ ביותר בתחום אובדן כושר עבודה. בעלי יכולת מוכחת לנהל משא-ומתן מוצלח מול חברות ביטוח ולסיים הליכים במהירות ללא הליך משפטי.

משרד עורכי-דין אריק שליו – עוסקים בדיני עבודה וכן בתיקי ביטוח לאומי ונזיקין. משרד עורכי-הדין הגדול ביותר  בארץ לייצוג עובדים. העבודה בייצוג הלקוחות נעשית על-ידי צוות של עורכי-דין ומתמחים. המשרד ממוקם ברמת-גן, ומחזיק סניפים גם בירושלים ובחיפה. משרד מומלץ באופן כללי, אך כאשר מדובר בתיקים קטנים, הם נותנים פתרון שיכול להתאים כמעט לכל אחד.

משרד עורכי-דין אורנה שמריהו – עורכת-דין ותיקה ובעלת נסיון רב ומוניטין חיובי בדיני עבודה. המשרד ממוקם בכפר-סבא.

משרד עורך-דין ליאב עמר – משרד מקצועי בתחום דיני העבודה, ומומלץ בעיקר לייצוג עובדים זרים.

צפו בעורך-דין שאבי מסביר אודות ניהול הליך משפטי בבית-הדין לעבודה, ודגשים על בחירת עורך-דין:

משרדי עורכי-דין גדולים

ישנם לא מעט משרדי עורכי-דין מומלצים, המייצגים בעיקר מעסיקים, וגובים שכר טרחה גבוה יחסית, שאינו מתאים על-פי רוב לתביעות של עובדים או מעסיקים קטנים ובינוניים. מרבית המשרדים הינם משרדים גדולים שמחזיקים מחלקות בתחומים שונים ובהן גם מחלקת דיני עבודה. מספר משרדים עוסקים בתחום דיני העבודה בלבד.

ניתן למצוא רשימות משרדי עורכי-דין גדולים ויוקרתיים באתר The-Marker או BDI או Dun's.

עורכי-דין מומלצים בתחומים נוספים

דיני משפחה – עורך-דין ישראל מרק. מנוסה מאוד, ישר והגון – חשוב בכל תחום, אך במיוחד בתחום דיני המשפחה.
מקרקעין – עורך-דין יניב בוקר. משרדו במרכז עזריאלי בתל-אביב.
הוצאה לפועל – עורך-דין אלי מור. משרדו בפתח-תקוה. 

עסקאות מקרקעין מורכבות – עורך-דין עדי ספקטור. עוסק אך ורק בתחום המקרקעין ומנוסה מאוד. 

ירושה; עריכת ייפוי כוח מתמשך – עו"ד גל רוסבי. משרדו במרכז עזריאלי בתל-אביב.

איתור עורכי דין מומלצים דיני עבודה

כאשר עובד או מעסיק נקלעים לסכסוך משפטי, הרצון ההגיוני הוא לאתר את עורך הדין הטוב ביותר והמומלץ ביותר. מטבע הדברים, עורך הדין הטוב ביותר יהיה גם הכי יקר, ולא תמיד תהיה לכך הצדקה. כמובן שלא יהיה זה נכון לאתר את עורך הדין הזול ביותר. לכן צריך לחפש את דרך המלך ולאתר עורך-דין שאינו יקר מאוד, אך מקצועי, מנוסה מאוד ובעל תודעת שירות ללקוח.

עורכי-דין בעלי נסיון

כמו בכל מקצוע, הנסיון מדבר בעד עצמו. כאשר מחפשים עורך דין מומלץ בדיני עבודה, יש להקפיד ולוודא שמדובר בעורך-דין מנוסה לפחות עם 10-15 שנות נסיון בתחום. עורך דין שאינו מנוסה יכול לעשות רושם טוב בהתחלה, אבל לעתים רבות עורך-דין עצמו לא ידע מה הוא לא יודע.

מיהו עורך-הדין שנותן את השירות במשרד

ישנם משרדים רבים שבהם יותר מעורך-דין אחד או שניים. במקרה כזה חשוב וכדאי לוודא מראש ואף לסכם במסגרת הסכם שכר הטרחה, מיהו עורך הדין שמייצג את הלקוח. האם מדובר בעורך הדין שהוא בכל המשרד ובעל הנסיון רב ביותר, או שמדובר בייצוג על ידי עורך דין צעיר ומנוסה פחות. לא די בפנייה למשרד עורכי-דין בעל שם טוב. יש לוודא שהייצוג נעשה על-ייד אחד מעורכי הדין הבכירים. טעויות של עורך-דין צעיר לא תמיד ניתן יהיה לשקם ולתקן.

5 כללים לבחירת עורכי דין מומלצים בדיני עבודה

1. לרוב, דווקא משרדי בוטיק קטנים, בהם עורך-דין אחד עד מספר עורכי-דין, יתאימו יותר לייצוג של עובדים ומעסיקים קטנים ובינוניים. 

2. יש לוודא שהמשרד עוסק אך ורק בתחום דיני העבודה. משרדי עורכי-דין שעוסקים במספר תחומי עיסוק, מתקשים להגיע לרמת מקצועיות טובה בכל אחד מהתחומים.

3. חשוב לוודא שמשרד עורכי-הדין בעל נסיון מוכח בייצוג של עובדים או מעסיקים או שניהם, לפי העניין אליו פונים.

4. יש לבדוק את מספר שנות הניסיון שיש לעורך-הדין. כדאי מאוד לאתר עורך-דין עם נסיון של לפחות 10 שנות וותק במקצוע. כמו בכל תחום בחיים, הניסיון הרב עושה את שלו.

5. יש לוודא שעורך-הדין המוביל במשרד מטפל בתיק, ולא עורך-דין זוטר.