ייצוג מעסיקים וחברות

משרד עורכי דין לייצוג מעסיקים

משרד עורכי-דין אורי שאבי הינו משרד בוטיק, מומחה בדיני עבודה. המשרד בעל נסיון עשיר של אלפי הליכים בבתי-הדין לעבודה, והוא מבין המובילים בארץ בתחום דיני העבודה במגזר הפרטי. 

המשרד מתמחה בתחום דיני-העבודה וכל צוות המשרד עוסק אך ורק בתחום זה.

משרדנו בעל נסיון עשיר בדיני עבודה ובפרט ייצוג מעסיקים. כשאנו מייצגים מעסיקים אנו מנהלים את התיק תוך כדי ניהול סיכונים נכון, על-מנת להקטין את ההוצאות שכרוכות בניהול תיק משפטי. לא רק התוצאה המשפטית חשובה, אלא גם איך מגיעים אליה, תוך השקעת מינימום משאבים והוצאות.

משרדנו מייצג באופן שוטף חברות ועסקים בתחום דיני העבודה, בענפים שונים: הייטק, מסעדות, חברות כח אדם, עמותות ועוד. לעתים אנו אף מייצגים משרדי עורכי-דין שנתבעים על-ידי עובדיהם.

ייצוג מעסיקים מול תביעות של עובדים

במרבית המקרים, מעסיק שנתבע על-ידי עובד נגרר להליך משפטי שהוא כלל לא בוחר בו. לעתים חלק מהתביעה של העובד מוצדקת. לכן, ראשית לכל, עורך הדין שמקבל את התיק לטיפולו צריך להעריך באופן מדויק עד כמה שניתן את הסיכון הכספי שצפוי בתביעה.

לאחר שלב זה, המעסיק צריך להחליט האם הוא מעוניין לבחון אפשרות למשא ומתן עם העובד, שמבוסס על תשלום הזכויות שבאמת מגיעות לעובד – ולא בהתאם לגובה התביעה.

במקרים בהם התביעה כלל אינה מוצדקת, ברור שהמעסיק רשאי להתגונן מפני התביעה כולה. במקרים בהם תביעת העובד תדחה כולה – עשוי המעסיק להיות זכאי להחזר הוצאות משפטיות, לפי החלטת בית-הדין לעבודה.

ליווי מעסיקים בהסכמי ריטיינר

משרדנו מעניק למעסיקים שירותי ריטיינר – שירות משפטי מקיף בתשלום חודשי קבוע –  הכוללים מענה כולל לכל הסוגיות של דיני עבודה. השירות כולל ייעוץ טלפוני זמין וקבוע, ביצוע תחשיבים, משלוח מכתבים וייצוג בהליכים משפטיים.

השירות יכול לכלול גם נושאים שאינם בתחום דיני העבודה, כגון: הוצאה לפועל, תביעות אזרחיות, חוזים מסחריים, חוזי מקרקעין, תביעות בתחום הנזיקין ועוד – וזאת בשיתוף פעולה עם עורכי-דין ממשרדנו.

עורך דין לעריכת חוזה עבודה ותיקון תלושי שכר

משדנו מעניק למעסיקים וחברות שירות של עריכת חוזי עבודה, וכן בדיקת תקינות תלושי שכר, על מנת למנוע ולחסוך תביעות עתידיות של עובדים.
 

נושאים בהם עוסק משרדנו

עריכת חוזי עבודה »

ייצוג בדיונים והגנה בהליך בבית-הדין לעבודה מפני תביעות של עובדים »

ייצוג בתביעה לשלילת פיצויי פיטורים לעובד שגנב או מעל בתפקידו »

בדיקת תקינות תלושי שכר »

ליווי בהליכי שימוע לפני פיטורים של עובד »

ייצוג בביקורות וחקירות של משרד העבודה (תמ"ת) »

הגשת בקשה לפיטורי עובדת בהריון למשרד העבודה »

ביצוע תחשיב גמר חשבון לעובד שמסיים עבודתו »

 

* קראו בהמשך מאמרים שונים בתחומים הרלוונטיים למעסיקים

לייעוץ ללא התחייבות עם עורך דין דיני עבודה»

רוצים שנחזור אליכם? מלאו את הטופס ועורך דין ייצור איתכם קשר בהקדם

סגירת תפריט
דילוג לתוכן