ייצוג מעסיקים בדיני עבודה

 

ייצוג מעסיקים

משרדנו מעניק ייעוץ וייצוג למעסיקים בעניינים דחופים ושוטפים כמעט בכל שעה ביממה. ניתן להשיג עורך-דין ממשרדנו לצורך קבלת ייעוץ משפטי, בטווח מענה מיידי או עד חצי שעה. לצורך כך, יש להתקשר למשרדנו, או להשאיר הודעה קולית או כתובה בה יש לציין כי מדובר במעסיק המבקש ייעוץ דחוף.

משרד עורכי-דין אורי שאבי הינו משרד עורך דין דיני עבודה. המשרד בעל נסיון עשיר של אלפי הליכים בבתי-הדין לעבודה, והוא מבין המובילים בארץ בתחום דיני העבודה במגזר הפרטי.

המשרד מתמחה בתחום דיני-העבודה וכל צוות המשרד עוסק אך ורק בתחום זה.

כאשר אנו מייצגים מעסיקים אנו מנהלים את התיק תוך כדי ניהול סיכונים נכון, על-מנת להקטין את ההוצאות שכרוכות בניהול תיק משפטי. לא רק התוצאה המשפטית חשובה, אלא גם איך מגיעים אליה, תוך השקעת מינימום משאבים והוצאות.

משרדנו מייצג באופן שוטף חברות ועסקים בתחום דיני העבודה, בענפים שונים: הייטק, מסעדות, חברות כח אדם, עמותות ועוד. לעתים אנו אף מייצגים משרדי עורכי-דין שנתבעים על-ידי עובדיהם.

ייצוג מעבידים או מעסיקים מול תביעות של עובדים

במרבית המקרים, מעסיק שנתבע על-ידי עובד נגרר להליך משפטי שהוא כלל לא בוחר בו. לעתים חלק מהתביעה של העובד מוצדקת. לכן, ראשית לכל, עורך הדין שמקבל את התיק לטיפולו צריך להעריך באופן מדויק עד כמה שניתן את הסיכון הכספי שצפוי בתביעה.

לאחר שלב זה, המעסיק צריך להחליט האם הוא מעוניין לבחון אפשרות למשא ומתן עם העובד, שמבוסס על תשלום הזכויות שבאמת מגיעות לעובד – ולא בהתאם לגובה התביעה.

במקרים בהם התביעה כלל אינה מוצדקת, ברור שהמעסיק רשאי להתגונן מפני התביעה כולה. במקרים בהם תביעת העובד תדחה כולה – עשוי המעסיק להיות זכאי להחזר הוצאות משפטיות, לפי החלטת בית-הדין לעבודה.

ליווי בהסכם ריטיינר

ייצוג מעסיקים מתבצע במרבית המקרים באופן שוטף וקבוע ולא באופן חד פעמי. משרדנו מעניק למעסיקים שירות של ייעוץ עורך דין ריטיינר – שירות משפטי מקיף בתשלום חודשי קבוע –  הכוללים מענה כולל לכל הסוגיות של דיני עבודה. השירות כולל ייעוץ טלפוני זמין וקבוע, ביצוע תחשיבים, משלוח מכתבים וייצוג בהליכים משפטיים.

השירות יכול לכלול גם נושאים שאינם בתחום דיני העבודה, כגון: הוצאה לפועל, תביעות אזרחיות, חוזים מסחריים, חוזי מקרקעין, תביעות בתחום הנזיקין ועוד – וזאת בשיתוף פעולה עם עורכי-דין ממשרדנו.

אורי שאבי

עריכת חוזה עבודה ותיקון תלושי שכר

משרדנו מעניק למעסיקים שירות של עריכת חוזה עבודה, וכן בדיקת תלושי שכר, על מנת למנוע ולחסוך תביעות עתידיות של עובדים. 
 

נושאים עיקריים בהם עוסק משרדנו

ייצוג בדיונים והגנה בהליך בבית-הדין לעבודה מפני תביעות של עובדים.

עריכת חוזה עבודה.

ייצוג בתביעה לשלילת פיצויי פיטורים לעובד שגנב או מעל בתפקידו.

בדיקה ותיקון של תלושי שכר.

ייצוג במקרה של ביקורת משרד העבודה.

* קראו בהמשך מאמרים שונים בתחומים הרלוונטיים למעסיקים

משרד עורכי דין אורי שאבי

דרך מנחם בגין 132, מרכז עזריאלי, מגדל משולש, קומה 28, תל-אביב

טל: 03-6091103 | פקס: 03-6961527 | וואטסאפ: 050-6767945 | [email protected]

כל הזכויות שמורות למשרד עורכי דין אורי שאבי | עורך דין לענייני עבודה | ייצוג מעסיקים | ייצוג עובדים

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות

אנא מלאו את הפרטים, ועו"ד יחזור אליכם בהקדם האפשרי

יעוץ טלפוני ללא התחייבות »

רוצים שנחזור אליכם? מלאו את הטופס ועורך דין ייצור איתכם קשר בהקדם