ייעוץ בדיני עבודה עם עורך דין

משרד עו"ד אורי שאבי הינו אחד ממשרדי עורכי דין המובילים בתחום דיני העבודה.

אם אתם בתהליך חיפוש של עורך דין לענייני עבודה – הגעתם למקום הנכון והמתאים ביותר!

ייעוץ בדיני עבודה ניתן לקבל רק מעורך-דין המתמחה בתחום דיני העבודה.

ניתן ליצור קשר עם משרדנו בדרכים הבאות:

בטלפון – 03-6091103. אנו משתדלים לענות מייד או לכל המאוחר בתוך שעה. ניתן להתקשר בכל יום בכל שעה. אם אין מענה נא להשאיר הודעה ואנו נשוב בהקדם.

בטופס צור קשר – ניתן להשאיר פרטים ליצירת קשר בטופס שנמצא בצד שמאל או למטה ואנו ניצור קשר בהקדם.

במייל – orishabi1@gmail.com. ניתן ליצור קשר במייל, ולהשאיר פרטים לחזרה. אנו  עונים לשאלות, אם מדובר בשאלה קצרה בתחום העיסוק של המשרד.

בוואטסאפ – 0506767945ניתן ליצור קשר בוואטסאפ, ולהשאיר פרטים לחזרה. אנו  עונים לשאלות, אם מדובר בשאלה קצרה בתחום העיסוק של המשרד.
לעו"ד אורי שאבי וצוות המשרד ניסיון עשיר בליווי וייצוג עובדים וייצוג מעסיקים ומתן ייעוץ בדיני עבודה בכל הסוגיות בתחום דיני העבודה. אנו מנהלים את ההליכים המשפטיים בנחישות ובאסטרטגיה ברורה, לצד בחינה ריאלית של כל המשתנים בכל רגע נתון: המצב המשפטי העדכני, הראיות שמציג הצד שכנגד, זהות השופט, הסיכונים הכרוכים בהליך ועוד.

אתם מוזמנים להכנס לדף הצלחות המשרד ולעיין במספר פסקי דין בדיני עבודה. 

צפו בעורך-דין אורי שאבי מסביר על ניהול הליך בבית-הדין לעבודה:

משרד עורכי דין לדיני עבודה – במרכז עזריאלי

▪ ניתן לתאם פגישת ייעוץ עם עורך דין, לאחר שיחת טלפון עם משפטן ממשרדנו, במהלכה נבין את עיקר הבעיה.
▪ בשיחת הטלפון יינתן ייעוץ משפטי ראשוני, לא התחייבות.
▪ ככל שיש צורך תקבע פגישה במשרדנו בתל אביב ובמהלכה יינתן ייעוץ משפטי בדיני עבודה, והסבר מקיף באשר לזכויות עובדים או מעסיקים, ולאפשרויות המשפטיות העומדות בפני הלקוח.

▪ חשוב להביא לפגישה כל מסמך רלוונטי, כמו: תלושי שכר, התכתבויות, מכתב פיטורים, טיוטת חוזה וכו'. אם יש מקום להגשת הליך משפטי – תנתן הצעת מחיר לייצוג וטיפול משפטי מלא. במרבית המקרים אנו מייצגים בתביעות על בסיס הצלחה. משרדנו נותן גם ייעוץ בעניין קבלה לעבודה חדשה – בדיקת חוזה עבודה או ניסוח של חוזה.

מדוע חשוב להתייעץ עם עו"ד מומחה בתחום

הן לעובדים והן למעסיקים מומלץ להתייעץ עם עורך דין לענייני עבודה בכל מקרה של סכסוך בין עובד למעביד או בכל מקרה שאחד מהצדדים מעוניין לבדוק את זכויותיו. ייעוץ נכון ובזמן עשוי לחסוך כסף רב.

במקרה שבו מעסיק מפר את חוזה העבודה או לא משלם את זכויות העובד על-פי החוק, חשוב להוועץ בעורך-דין שיידע למצות את מלוא הזכויות של העובד. פעמים רבות אנו מגלים שעובד שהגיע אלינו לייעוץ בגלל הפחתה בכמות משמרות העבודה, למשל, לא שולם גמול שעות נוספות או פנסיה כדין – זכויות שהעובד כלל לא היה מודע להן.

במקרה שבו עובד מעוניין להתפטר מהעבודה עקב אי תשלום זכויות, עקב יחס פוגעני מצד המעסיק או הרעת תנאי עבודה – חשוב גם אז להתייעץ עם עורך-דין כדי לא לעשות טעויות שאחר-כך יעלו ביוקר. בנסיבות אלה כדאי להתייעץ עם עורך-דין על-מנת לבחון איך בכל-זאת ניתן להיות זכאים לפיצויי פיטורים.

מדוע חשוב לקבל את הייעוץ בהקדם האפשרי

חשוב להתייעץ עם עורך דין לדיני עבודה מייד כשעולה בעיה או שאלה, ולא להמתין.

מעסיקים נתקלים לעתים בעובד שמחבל באופן מכוון בעבודתו על-מנת שיפוטר וכך ויהיה זכאי בתשלום פיצויי פיטורים. חשוב לפעול באופן נכון מול אותו עובד, למסור לו סדרת מכתבים, לערוך לו הליך שימוע, וכך ניתן יהיה להוכיח שפעולותיו היו מכוונות לצורך גרימת נזק. במקרים מסויימים ניתן יהיה לשלול לאותו עובד את תשלום הפיצויים.

בכל מקרה שעובד מתפטר מהעבודה ורוצה לדעת האם הוא זכאי לפיצויי פיטורים – חשוב להתייעץ עם עורך דין עוד לפני הודעת התפטרות. לאחר מסירת הודעת התפטרות יתכן שכבר לא ניתן יהיה לתקן טעות שנעשתה.

לעתים רבות עובדים נתקלים ביחס מתנכל או באי תשלום זכויות מצד המעביד, ואז הם נאלצים לחפש מקום עבודה חדש. לאחר מציאת מקום עבודה חדש הם מתחילים לברר את זכויותיהם במקום העבודה. לעתים זה שלב מאוחר מידי. צריך לזכור שלפני התפטרות עובד צריך לתת הודעה מוקדמת – בדרך-כלל של חודש ימים – ועוד לפני הודעה זו עליו לפעול מול המעביד בדרישה לתקן את הליקויים בשכר או בתנאי העבודה. אם העובד לא יפעל בהתאם לנדרש – הוא עלול להפסיד את פיצויי הפיטורים למרות "אשמתו" של המעביד.

כינויים שונים של עורך דין לדיני עבודה: עורך דין תעסוקתי, עורך דין זכויות עובדים, עורך דין מומחה לדיני עבודה, ועוד.

ייעוץ בדיני עבודה חינם

הייעוץ ללא התחייבות ניתן חינם במסגרת שיחה טלפונית קצרה, לצורך בדיקת התכנות להגשת תביעה. במקרה שמתברר כי יש מקום לקיים פגישה, נקבעת פגישה במשרדנו. 
עורך דין דיני עבודה מפורסם

למה לבחור  במשרדנו

 משרד בוטיק העוסק רק בתחום דיני עבודה

 עו"ד אורי שאבי בעל נסיון של למעלה מ-17 שנים כעורך-דין בתחום דיני העבודה ומכיר את התחום משני צידי המתרס, בייצוג עובדים ומעסיקים
 יכולת מוכחת לתוצאות בהליכים משפטיים
 אנו בוחרים רק לקוחות שאנו מאמינים בסיכויי ההצלחה שלהם
 מקצוענות והוגנות עם כל לקוחותנו