תחומי התמחות המשרד

משרד עו"ד אורי שאבי הינו אחד ממשרדי עורכי דין המובילים בתחום דיני העבודה.

אם אתם בתהליך חיפוש של עורך דין לדיני עבודה – הגעתם למקום הנכון והמתאים ביותר!

לייעוץ בדיני עבודה: התקשרו עכשיו 03-6091103  או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

לעו"ד אורי שאבי וצוות המשרד ניסיון עשיר בייעוץ, ליווי וייצוג עובדים ומעסיקים בכל הסוגיות בתחום דיני העבודה. אנו מנהלים את ההליכים המשפטיים בנחישות ובאסטרטגיה ברורה, לצד בחינה ריאלית של כל המשתנים בכל רגע נתון: המצב המשפטי העדכני, הראיות שמציג הצד שכנגד, זהות השופט, הסיכונים הכרוכים בהליך ועוד.

▪ הצלחות המשרד »

▪ מעסיק – הכנס לדף מעסיקים  »

משרד עורכי דין לדיני עבודה – במרכז עזריאלי

▪ ניתן לתאם פגישת ייעוץ עם עו"ד המתמחה בדיני עבודה, לאחר שיחת טלפון עם משפטן ממשרדנו, במהלכה נבין את עיקר הבעיה.
▪ בשיחת הטלפון יינתן ייעוץ משפטי ראשוני, לא התחייבות.
▪ ככל שיש צורך תקבע פגישה במשרדנו בתל אביב ובמהלכה יינתן ייעוץ משפטי בדיני עבודה, והסבר מקיף באשר לזכויות עובדים או מעסיקים, ולאפשרויות המשפטיות העומדות בפני הלקוח.

▪ חשוב להביא לפגישה כל מסמך רלוונטי, כמו: תלושי שכר, התכתבויות, מכתב פיטורים, טיוטת חוזה וכו'. אם יש מקום להגשת הליך משפטי – תנתן הצעת מחיר לייצוג וטיפול משפטי מלא. במרבית המקרים אנו מייצגים בתביעות על בסיס הצלחה.▪ משרדנו נותן גם ייעוץ מעורך דין בעניין קבלה לעבודה חדשה – בדיקת חוזה עבודה או ניסוח של חוזה.

מדוע חשוב להתייעץ עם עו"ד מומחה לענייני עבודה

הן לעובדים והן למעסיקים מומלץ להתייעץ עם עורך דין לדיני עבודה בכל מקרה של סכסוך בין עובד למעביד או בכל מקרה שאחד מהצדדים מעוניין לבדוק את זכויותיו. ייעוץ נכון ובזמן עשוי לחסוך כסף רב.

במקרה שבו מעסיק מפר את חוזה העבודה או לא משלם את זכויות העובד על-פי החוק, חשוב להוועץ בעורך-דין שיידע למצות את מלוא הזכויות של העובד. פעמים רבות אנו מגלים שעובד שהגיע אלינו לייעוץ בגלל הפחתה בכמות משמרות העבודה, למשל, לא שולם גמול שעות נוספות או פנסיה כדין – זכויות שהעובד כלל לא היה מודע להן.

במקרה שבו עובד מעוניין להתפטר מהעבודה עקב אי תשלום זכויות, עקב יחס פוגעני מצד המעסיק או עקב נסיבות אישיות כמו מעבר דירה או לידה של ילד – חשוב גם אז להתייעץ עם עורך-דין כדי לא לעשות טעויות שאחר-כך יעלו ביוקר. בנסיבות אלה כדאי להתייעץ עם עורך-דין על-מנת לבחון איך בכל-זאת ניתן להיות זכאים לפיצויי פיטורים   להמשך קריאה »

מדוע חשוב לקבל את הייעוץ מייד מעו"ד לענייני עבודה

חשוב להתייעץ עם עורך דין לדיני עבודה מייד כשעולה בעיה או שאלה, ולא להמתין.

מעסיקים נתקלים לעתים בעובד שמחבל באופן מכוון בעבודתו על-מנת שיפוטר וכך ויהיה זכאי בתשלום פיצויי פיטורים. חשוב לפעול באופן נכון מול אותו עובד, למסור לו סדרת מכתבים, לערוך לו הליך שימוע, וכך ניתן יהיה להוכיח שפעולותיו היו מכוונות לצורך גרימת נזק. במקרים מסויימים ניתן יהיה לשלול לאותו עובד את תשלום הפיצויים.

בכל מקרה שעובד מתפטר מהעבודה ורוצה לדעת האם הוא זכאי לפיצויי פיטורים – חשוב להתייעץ עם עורך דין עוד לפני הודעת התפטרות. לאחר מסירת הודעת התפטרות יתכן שכבר לא ניתן יהיה לתקן טעות שנעשתה.

לעתים רבות עובדים נתקלים ביחס מתנכל או באי תשלום זכויות מצד המעביד, ואז הם נאלצים לחפש מקום עבודה חדש. לאחר מציאת מקום עבודה חדש הם מתחילים לברר את זכויותיהם במקום העבודה. לעתים זה שלב מאוחר מידי. צריך לזכור שלפני התפטרות עובד צריך לתת הודעה מוקדמת – בדרך-כלל של חודש ימים – ועוד לפני הודעה זו עליו לפעול מול המעביד בדרישה לתקן את הליקויים בשכר או בתנאי העבודה. אם העובד לא יפעל בהתאם לנדרש – הוא עלול להפסיד את פיצויי הפיטורים למרות "אשמתו" של המעביד.

למה אנחנו 

משרדנו הינו אחד מהמשרדים המובילים בארץ בתחום דיני העבודה. המשרד עוסק אך ורק בתחום דיני העבודה ועל-כן מתעדכן באופן יומיומי בהלכות המשפטיות הרלוונטיות. במשרד שלושה עורכי-דין בעלי נסיון רב בניהול הליכים משפטיים בבתי הדין לעבודה, הן בייצוג מעסיקים והן בייצוג עובדים. עו"ד אורי שאבי מטפל באופן אישי בכל התיקים במשרד.

ייעוץ בדיני עבודה

הייעוץ ללא התחייבות ניתן חינם במסגרת שיחה טלפונית קצרה, לצורך בדיקת התכנות להגשת תביעה. במקרה שמתברר כי יש מקום לקיים פגישה, נקבעת פגישה במשרדנו. 
קיראו עוד: