ייעוץ משפטי למעסיקים מעורך דין לענייני עבודה

משרדנו בעל ותק וניסיון של 17 שנים בדיני עבודה. משרדנו נתן לאורך השנים ייעוץ למאות מעסיקים – חברות מכל ענפי המשק.

מעסיקים רבים אינם מקפידים על מלוא הכללים והחוקים הרלוונטיים בעניינים של עובדיהם. במקרים רבים הדבר נובע מחוסר הכרות של החובות הרבות המוטלות על מעסיקים. 

לכל חברה המעסיקה עובדים כדאי להיוועץ עם עורך-דין לענייני עבודה על-מנת לתקן את כל הליקויים בהסכמי העבודה ותלושי השכר של העובדים, על-מנת לחסוך תביעות ועלויות רבות בהמשך. תיקון הליקויים נעשה תוך נסיון שלא להגדיל את עלויות השכר, אלא אך ורק לענות על דרישות החוקים השונים והרבים.

כאשר עובד תובע מעסיק, במרבית המקרים המעסיק מפסיד. ראשית, המעסיק מפסיד עלויות של הוצאות משפטיות וזמן עבודה, שלא ניתנים בחזר ברוב המוחלט של המקרים. גם בתביעות שאינן מבוססות, מצליח העובד להוכיח כי המעסיק הפר חוק כלשהו, וכך המעסיק לא מפוצה על הוצאותיו. בנוסף, המעסיק מסתכן בחקירות ממשרד העבודה שעלולל הטיל קנסות. וכמובן מסתכן בתביעות משמעותיות מצד העובדים. לכן, כדאי להקפיד על דברים קטנים כגדולים, וכך למנוע עלויות מיותרות.

תחומי הייעוץ למעסיקים

» ייעוץ בענייני קבלת עובדים ופיטורים וכן הליכי שימוע

» ייעוץ בעניין חישוב פיצויי פיטורים וגמר חשבון

» ייעוץ בעניין פיטורי עובדת בהריון

» ייעוץ בעניין הסכמי עבודה ותלושי שכר

» ייעוץ בעניין תביעות מצד עובדים

» ייעוץ בעניין הפרשות לקרן פנסיה

ייעץ טלפוני דחוף

משרדנו מעניק ייעוץ טלפוני דחוף ומיידי למעסיקים. כמעט בכל שעה ניתן יהיה להשיג עורך-דין ממשרדנו לצורך קבלת ייעוץ משפטי, בטווח מענה מיידי או עד חצי שעה. לצורך כך, יש להתקשר למשרדנו, או להשאיר הודעה קולית או כתובה בה יש לציין כי מדובר במעסיק המבקש ייעוץ דחוף.

ראו עוד בדף הצלחות המשרד »