ייעוץ למעסיקים

ייעוץ למעסיקים בדיני עבודה

הגעת למשרד עורכי-דין אורי שאבי. משרדנו ממוקם במרכז עזריאלי בתל-אביב. המשרד נותן שירותי ייעוץ למעסיקים משנת 2003. לנוכח ניסיון רב-שנים, בייצוג למעסיקים ולעובדים והכרת מלוא הסוגיות בדיני עבודה, אנו מבין המשרדים המובילים בארץ בתחום דיני העבודה במגזר הפרטי. אין סוגייה – מורכבת ככל שתהא – שלא נדע לטפל בה על הצד הטוב ביותר.

תחומי הטיפול המשפטי על-ידי משרדנו

כמעט ואין בנמצא עסק שמעסיק עובדים שלא נזקק לעורך-דין המתמחה בדיני עבודה, באופן קבוע או מזדמן. הנושאים שאנו מטפלים בהם:

– עריכה או בדיקת חוזה עבודה

– ייצוג בחקירות או ביקורת משרד העבודה

– ליווי בהליכי שימוע

– ייצוג בתביעות בבית-הדין לעבודה

– ייצוג בפני הממונה על חוק עבודת נשים במקרה של פיטורי עובדת בהריון

– ליווי משפטי במקרה של דרישת זכויות מצד עובד

בדיקת תלושי שכר של עובדים

– ליווי בסוגיות של עובד שמתחרה בחברה שלא כדין, מועל בכספים או גונב לקוחות

החשיבות של ייעוץ למעסיקים על-ידי עורך-דין המומחה בתחום

כבכל סוגיה מקצועית, ובפרט נושאים משפטיים, כדי תמיד לפנות לבעל המקצוע שמכיר את התחום על בוריו וידע להשיב באופן נכון ומדויק. במקרים רבים יימצאו עורכי-דין שעוסקים בחומים שונים ואף רבים, ואינם מתמחים בנושא ספציפי אחד. 

בחלק מהמקרים (אם לא ברובם הגדול), עורכי-דין שאינם מתמחים בנושא אחד אינם מצליחים להוכיח בקיאות מספקת בתחומים משניים בהם הם לכאורה עוסקים. לכן, ישנה חשיבות רבה להתייעץ, רק, או לכל הפחות גם עם עורך-דין שמתמחה בתחום הספיציפי, ולוודא שהתשובות לסוגיות הרלוונטיות מקבלות מענה הולם ונכון.

לדוגמא, במקרים רבים מופנית אלינו בקשה לניסוח הסכם עבודה לפרילנסר. במקרה של חוסר הבנה מספקת בתחום – ידע עורך-דין לנסח חוזה סטנדרטי וטוב. עם-זאת, הבנה מעמיקה יותר, תגלה כי הסכם כזה לא יוכל להגן על זכויות המעסיק במקרה של תביעה עתידית, ועל-כן כדאי יהיה לשקול מחדש את צורה ההעסקה של הפרילנסר, עוד לפני שניגשים למלאכת עריכת החוזה.

אפשרות לליווי משפטי שוטף או חד-פעמי

משרדנו מקנה שירות משפטי שוטף (עורך דין ריטיינר לחברות), ייצוג במקרים חד-פעמיים עקב תביעה מצד עובד או חקירה של משרד העבודה או מתן ייעוץ חד-פעמים במקרה הצורך.

ניתן לקרוא באתר זה מאמרים בנושאים שונים הקשורים לזכויות מעסיקים, כגון: משלוח מכתב אזהרה לעובד, איך מפטרים עובד, הדרך לביצוע שימוע, ניסוח מכתב סיום העסקה ועוד. לקריאת מאמרים כנסו לדף: "ייצוג מעסיקים". המאמרים הרבים מצויין למטה.

משרד עורכי דין אורי שאבי

דרך מנחם בגין 132, מרכז עזריאלי, מגדל משולש, קומה 28, תל-אביב

טל: 03-6091103 | פקס: 03-6961527 | וואטסאפ: 050-6767945 | [email protected]

כל הזכויות שמורות למשרד עורכי דין אורי שאבי | עורך דין לענייני עבודה | ייצוג מעסיקים | ייצוג עובדים

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות

אנא מלאו את הפרטים, ועו"ד יחזור אליכם בהקדם האפשרי

דילוג לתוכן