אודות המשרד

משרד עו"ד אורי שאבי עוסק אך ורק בתחום דיני העבודה.

היתרון בבחירת משרד העוסק בתחום אחד בלבד הוא ברור – התמקצעות מירבית והיכרות יומיומית וארוכת טווח של החוקים החלים בתחום.

משרדנו אף מחזיק בפילוסופיה ודרך ניהול תיקים שונה ממרבית משרדי עורכי-הדין.

ניהול סיכונים

מלבד נסיון רב ומקצועיות בטיפול בכל אחד ואחד מהלקוחות, משרדנו מקבל עליו ייצוג של לקוח תוך ניהול סיכונים נכון ומתאים.

 

הליך משפטי יכול להיות הליך ארוך ויקר. לכן לעתים אין כדאיות לנקוט בו אם הסיכונים עולים על הסיכויים. כך, למשל, כשמדובר בתביעות קטנות שכרוכות בעלות נכבדה לעורך-דין. כך, למשל, כשמדובר בייצוג מעביד שנתבע על סכומים שאת חלקם עליו לשלם. לעתים עדיף לסיים את ההליך בפשרה כספית, גם אם יתכן שבסופו של דבר בית-הדין יקבע סכום קטן מזה ששולם בפועל. זאת על-מנת לחסוך זמן, עגמת-נפש ועלויות כספיות משמעותיות.

אין זה נכון בענינו לנהל הליך משפטי בעלויות שכר-טרחה גבוהות שגורמות לכך שבסופו של דבר הלקוח ישלם יותר ממה שהיה יכול לשלם ללא ניהול ההליך המשפטי.

הליך משפטי אינו גזירה משמיים ולעתים ניתן לנקוט בגישה של פנייה לצד השני על-מנת לסיים את ההליך מהר ובזול, יחסית, במקום להגרר להליך משפטי ארוך. ניהול סיכונים אינו חלק אינטגרלי מהתיאוריה המשפטית, אך עורך-דין מנוסה והגון ידע לעשות זאת לטובת הלקוח, ולא רק לטובת שכר-הטרחה שלו-עצמו.

עלויות

כפועל יוצא של ניהול סיכונים נכון, משרדנו גובה שכר טרחה שמותאם ללקוח ולעניין. כלומר, העלות לא נגזרת רק מהעבודה של המשרד, אלא גם מהצרכים של הלקוח בהתאם למקרה הספציפי.

יעילות

משרדנו מנהל את התיקים ביעילות רבה, ללא עיכובים מיותרים. הליך משפטי עשוי להמשך זמן רב, ועל-כן עיכובים מיותרים מצד משרד עורכי-דין עקב עומס וחוסר יעילות מכבידים על הלקוח שלא לצורך.

בנוסף משרדנו יודע לדווח ללקוח על כל עניין חשוב ולנהל את התיק במקצועיות רבה, כך שהלקוח לא צריך לבדוק ולתזכר את המשרד בדבר.

עורך-דין אורי שאבי

יליד שנת 1975
שירת כלוחם וקשר בחטיבת הצנחנים 
בעל תואר במשפטים ממכללת שערי משפט
התמחה במשרד עורכי-הדין אתגר, גרא, פלאט
עורך-דין וחבר לשכת עורכי-הדין משנת 2003
עבד במשרדו של כבוד השופט בדימוס גל גוטזגן
מנהל ובעל משרד עורך דין לדיני עבודה משנת 2003

סגירת תפריט
דילוג לתוכן