לאחר תיקון בחוק שנעשה בשנים האחרונות, כיום המעביד הוא זה שצריך להוכיח את ההפך מהתובע במקרה של תביעה של עובד לזכויות שונות הנובעות מתלוש השכר שלו. כך, למשל, אם תלוש השכר לא מפרט שעות עבודה, ימי חופשה, ימי מחלה וכדומה - במקרה של תביעת העובד יתקשה המעביד להוכיח שהעובד לא עבד את השעות שהוא טוען. לעתים רבות קורה שעובדים תובעים זכויות כספיות על בסיס עובדות לא נכונות ומנצלים את העובדה שהתלושים לא נכתבו באופן תקין.

לכן, חשוב מאוד להיות מדויקים ולנהל בדרך של שגרה תלושי שכר עם כל הפרטים שהחוק מחייב ודוחות נוכחות יומיומיים.
 
העלות לניהול דוחות נוכחות היא שולית, ולבסוף עשויה לחסוך כסף רב בהימנעות מתביעות. בנוסף, אי ניהול תקין של התלושים יכול להביא להטלת קנסות של משרד הכלכלה בבדיקות אקראיות שנעשות. 

לא די בלסמוך על משרד רואה-החשבון בניהול תלוש השכר. מנסיוננו, על-אף שאת התלושים מפיקים משרדי רואי-חשבון שונים, במקרים רבים התלושים מונפקים באופן חסר ולא תקין.

 
  • בשירותי ייעוץ, ליוווי חד פעמי, ליווי חודשי (ריטיינר), עידכוני מעסיקים וחידושים בתחום דיני העבודה
  • בכל שנה המשרד מקבל אלפי פניות של לקוחות ומנהל מאות הליכים בבתי-הדין לעבודה, מלווה הליכי שימוע והליכים מול משרד הכלכלה, ביטוח לאומי וכונס הנכסים הרשמי
  • עו"ד אורי שאבי בעל משרד עורכי-דין במרכז עזריאלי בתל-אביב עוסק אך ורק בתחום של דיני עבודה מזה 13 שנים. במשרד צוות של עורכי-דין שנותן מענה אישי ומקצועי מהמדרגה הראשונה לכל לקוח 
 
 
לייעוץ ראשוני עם עורך-דין דיני עבודה, התקשר 03-6091103
או השאר פרטיך וניצור עמך קשר בהקדם

 

 

התקשר עכשיו 03-6091103 לייעוץ ראשוני בלא תשלום עם עורך דין דיני עבודה.  תל-אביב, מרכז עזריאלי, הבניין המשולש, קומה 28.

 עורך דין לענייני עבודה בתל אביב | איך מגישים תביעה | מהעתונות | מפת האתר